Clio makyajlanarak C şekilli full-LED gündüz farlarına kavuştu. Yenilenen haliyle Clio HB 48.150TL, Clio Sport Tourer ise 52.150TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa çıktı.

MEDIA SELECTION - E3 VERSION - HEADLIGHT

Yenilenen Clio HB Türkiye’de Joy, Icon ve GT Line olmak üzere üç donanım seviyesi ile satışa sunuluyor. Model üç benzinli, üç dizel toplamda 6 farklı motor seçeneğine sahip. Benzinli motorlar 1,2 16V 75 HP ve 1,2 120 HP manuel, 1,2 Turbo EDC 120 HP otomatik; dizel motorlar 1,5 dCi 75 HP ve 90 HP manuel ayrıca 1,5 dCi EDC 90 HP otomatik şanzıman kombinasyonları ile satın alınabiliyor.

E3 VERSION - 17-INCH BLACK OPTEMIC WHEEL RIMS

Clio Sport Tourer ise Joy ve Icon olmak üzere iki donanım seviyesi ve iki benzinli, üç dizel motor seçeneği sunuyor. Benzinli motorlar 1,2 16V 75 HP manuel, 1,2 Turbo EDC 120 HP otomatik; dizel motorlar 1,5 dCi 75 HP ve 90 HP manuel ayrıca 1,5 dCi EDC 90 HP otomatik şanzıman seçenekleri ile alınabiliyor.

E3 VERSION - 17-INCH OPTEMIC WHEEL RIMS

Clio’da güvenlik ve sürüşe yardımcı sistemler; Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS), Elektronik Denge Programı (ESC), Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder), sürücü ve yolcu hava yastıkları, yan hava yastıkları, elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları standart donanımlar arasında.

E3 VERSION - BLACK VELVET SMOKED GREY IMITATION LEATHER TRIM - BLACK DECOR - AUTOMATIC GEARBOX - R-LINK ENGLISH VERSION

Yeni Clio arka park sensörü, full-LED farlar, sis lambaları, elektronik klima, elektrikli katlanan dış dikiz aynaları, R-Link, akıllı sark sistemi ve geri görüş kamerası gibi opsiyonel donanımları ise opsiyon listesinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin