C sınıf hatchback denildiğinde ilk 3 sırada yer alan otomobilden biri olan Volkswagen Golf, kamuflajsız olarak görüntülendi.

Bu sene sonu, 2020 başı gibi gün yüzüne çıkması ön görülen MK8 kodlu yeni Volkswagen Golf Almanya’da görüntülendi. C sınıf hatchback kurucularından ve özellikle ülkemiz başta olmak üzere Avrupa pazarında hatırı sayılır satış rakamlarına ulaşmıştı.

MK8 olarak adlandırılıyor olsa da, henüz 7.5 dememiz çok daha doğru olacaktır. Zira sizlerinde kısıtlı olan görüntülerden göreceğiniz üzere, aslında bir makyaj operasyonundan geçmiş olduğunu net bir şekilde görebilmekteyiz. Tampon detayları ve aydınlatma grubunda yer alan kısıtlı değişim haricinde, ciddi bir operasyondan geçmediğini en azından kısıtlı olan bu görüntülerden söylemek mümkün.

Ünite tarafında ise, 1.0 – 1.5 litrelik benzinli be 1.6 litrelik bildiğimiz dizel ünite kombinasyonlarına devam edecekleri en azından marka tarafından doğrulanmış olsa da, mild hybrid ve hatta gelecek dönemlerde tamamıyla elektrikli hareket eden üniteye de yer vereceklerine kesin gözüyle baktığımı ifade edebilirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin