Skoda, Kodiaq ile yakaladığı SUV atağını kardeşi Karoq ile nispeten devam ettirmişti. Peki Crossover tarafında durum ne diye soracak olursanız?

Skoda’nın Kodiaq ve Karoq ile başlayan SUV atağı, yeni bir crossover modeliyle devam edecek. Mart ayında 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak crossover modeli, iki farklı dünyayı bir araya getirmeye hazırlanıyor. Skoda, segmentine yeni bir soluk getirecek crossover’ın ön bölümünden izler taşıyan fotoğrafını paylaştı.

SUV aracın yüksek oturma pozisyonunu, yerden yüksek ve konforlu sürüşünü, kompakt araçların çevikliği ve yol tutuş kabiliyetleriyle birleştiriyor. MQB platformu üzerine yapılacak yeni crossover, Skoda’nın birçok Simply Clever pratik özelliğinin yanı sıra son sürüş destek sistemlerine sahip olacak.

Şehir içi kullanım için de ideal bir otomobil olarak önce çıkacak yeni crossover, markanın son tasarım diliyle şekilleniyor. Skoda’nın yeni crossover ile ilgili ilk paylaşımı, modelin çarpıcı yeni LED far tasarımına, ayrı gündüz farlarına ve entegre dinamik sinyal lambalarına sahip olduğunu gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin