Dacia, aile araçları sınıfını, Yeni Logan MCV ile genişletiyor. Modüler 5 ve 7 koltuklu Lodgy ve hafif ticari araç sınıfındaki Dokker’dan sonra, büyük station wagon modeli olan Yeni Logan MCV de hem özel hem de ticari kullanıma uygun olarak tasarlandı. Yeni Logan MCV tamamen yenilenen bir iç ve dış mekan tasarımına sahip. Her ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanan Yeni Logan MCV geniş bir iç hacim ve 573 litre ile sınıfının en geniş bagaj hacmini sunduğunu iddia ediyor.

DACIA LOGAN MCV II (K52) - PHASE 1

Dacia, Yeni Logan MCV ile daha fazla güvenlik özellikleri içeriyor. Araçta çift hava yastığı, ABS, AFU, ESP, ASR gibi güvenlik fonksiyonları bulunuyor. Yeni Logan MCV’de yeni teknolojik ekipmanlar ve daha fazla opsiyon da yer alıyor. 7 inç dokunmatik ekranlı bir navigasyon ve multimedya sistemi olan Media Nav, yeni radyo CD MP3 ve Eco Mode bunlardan en öne çıkanları.

Yeni Logan MCV’de iki motor seçeneği

Benzinli 1.2 16v 75 HP, hem fiyatı hem de bakım maliyetleri açısından oldukça ekonomik. Bu versiyonda yükleme hacmine rağmen düşük yakıt tüketimi iddia ediliyor.  Bu şekilde bütçesini düşünen ve iyi bir taşıma kapasitesi arayan müşteriler için ideal bir seçenek haline geliyor.

DACIA LOGAN MCV II (K52) - PHASE 1

Yeni Logan MCV aynı zamanda Renault Grubu’nun en çok satan efsane motoru 75 HP güce sahip 1.5 dCi dizel motor seçeneği de sunuluyor. 1.5 dCi motor, güvenilirliği, performansı ve çevreye duyarlı özellikleri ile biliniyor. Yakın zaman önce gerçekleştirilen optimizasyon çalışmaları neticesinde, bu segmentin en düşük yakıt tüketimlerinden biri (3.9 litre/100 km) ve düşük salımının (103 gr/km) yanı sıra hızlanma performansı da iyileştirildi.

Yeni Logan MCV, LPG seçeneğini de 1.2 16v 75 HP motor ile sunuyor; böylece LPG ile daha düşük bakım maliyeti ve daha düşük CO2 salımları (120 gr/km)  ortaya çıkıyor. Tüm Dacia LPG’li araçlarda olduğu gibi Logan MCV de, benzin ve LPG arasında seçim yapmaya olanak tanıyan çok basit bir mekanizmaya sahip. Litre fiyatı 3 TL’den az olan LPG, benzine oranla çok daha ekonomik bir tercih olarak öne çıkıyor.

DACIA LOGAN MCV II (K52) - PHASE 1

Eco Mode fonksiyonu (dizel motorda) ile sürücü istediği her an optimize yakıt ekonomisi tercihinde bulunabilir. Eco Mode belirli motor ve havalandırma/klima parametrelerini sürücüye ve yolcuya göre ayarlıyor. Alışılmış sürüş stili ve yol koşullarına bağlı olarak Eco Mode sayesinde hem yakıt hem de CO2 salımlarında yüzde 10’a varan tasarruf sağlanabiliyor.

Yeni Logan MCV 33.800TL’den başlayan fiyatlarla ve tek donanım seviyesi (Ambiance) ile pazara sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin