Pick-up model üreten markalar arasında dikkatleri üzerine çeken Japon Toyota, Hilux Special Edition ile İngiltere Birmingham’da görücüye çıktı.

Dikkat edenleriniz olacaktır araç için yeni lanse edilmiyor. Özel bir seri geliştirilerek pazara sunulacağı ifade edilen Toyota Hilux Special Editon, sizinde görüntülerde göreceğiniz üzere değişimi sadece dış görünüşte.

Genel hatları itibarıyla ifade edecek olursak, gri koyu renkli tamponlar aracı daha sportif

Güncel Toyota Hilux

göstermede rol oynamış. Ancak elbette en büyük değişime ise aracın önünde yer verilmiş. Boyutlar anlamında bir değişime gidilmemiş olunsa da, artık marka logosunun yer aldığı ızgaralar koyu siyah renk. Hemen alt kısımda yer alan tampon üzerindeki bal peteği ızgaralarında koyu renk olması ve ayna kapaklarının yine koyu renk forma kavuşması, Special Edition’u farklı kılan unsurlardan.

Kabin içerisinde açıkçası ben bir değişim göremedim. Zira kaputunun altında da geliştirilen yeni bir ünite olmadığı gibi, detaylarda da henüz bu bilgiye yer verilmemiş. İngiltere’de görücüye çıkan Toyota Hilux Special Edtion’ın ülkemiz pazarı konusunda bir detay henüz paylaşılmamış olunsa da, marka tarafı Avrupa pazarına Ağustos 2019 itibarıyla sevkiyatların başlayacağını belirtmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin