Kablosuz telefon şarjı, tamamı dijital kadranlar, bol bol teknoloji ve rahatlık.

Volkswagen sonunda kompakt crossover segmentine, T-Roc ile giriyor. T-Roc, Tiguan’ın altındaki boşluğu dolduracak.

Oldukça dinamik ve estetik bir tasarıma sahip olan T-Roc, ailenin diğer üyelerinden tasarım detayları taşısa da; son dönemlerdeki en özgün VW modeli olabilir. Ön tarafta yer alan hegzagonal ızgara farlarla akıcı bir şekilde birleştiriliyor. Tampona entegre gündüz farları modele stil katarken, alt kısımda skid plate gibi gözüken parça ise modele sağlam bir görüntü vermiş. Profilde kullanılan krom parçalar ile modelin pahası arttırılmış. Tavan ise opsiyonel olarak gövdeden farklı renkte seçilebiliyor.

T-Roc’ın kabini ise diğer VW modellerine en çok benzeyen bölümü. Gerekli opsiyonlar ile doldurulduğunda ise fazlasıyla teknolojik bir hal alabilir. Gövde rengi trim parçaları bazı renk seçenekleriyle yorucu olsa da, doğru seçimlerle keyifli bir hal alabilir.

Motor seçenekleri ise yine diğer VW modellerinden bildiğimiz gibi. Giriş seviyesinde 1.0 TSI 114 HPlik motor kullanılacakken manuel şanzıman ile satılacak. 150 HPlik 1.5 TSI yeni motor ise ek olarak DSG seçeneğini de sunacak. Dizel ünitelerde ise 1.6 TDI versiyon yer alacak. 2.0 TDI ve 2.0 TSI seçenekler de yer alacak ama ülkemize gelip gelmeyecekleriyle ilgili henüz bir bilgi yok.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin