Ülkemizde beklenen talebi görmeyen markanın amiral gemisi Renault Espace makyajlandı. Kabin içi detaylarıyla da ilgileri üzerine toplamaya fazlasıyla aday!

Makyajlı Renault Espace’in tasarım tarafında değişiklikler yer alsa da, gözler görülür boyutsal bir değişiklikten söz etmek oldukça güç. Led Matrix aydınlatma grubu, tamponlarda yer alan cross havası kazandıran krom renkli parçalar ve marşpiyel detayları, ilk göze çarpan değişikliklerden olduğunu söyleyebiliriz.

Kabin içerisinde ise ön konsolun artık çok daha modern ve kesinlikle tüm Renault araçlarında uygulaması gereken bir forma kavuştuğunu söylemek mümkün. 10,2 inç boyutlarındaki multimedya ekranı ve vites konsolu oldukça dikkat çekici. Direksiyon simidi ve kabin içerisindeki atmosferi tamamlayan kabin içi aydınlatmalarla birlikte döşeme grubu, kaliteyi fazlasıyla arttırmada büyük etken oluşturmuş durumda.

Kaputunun altında ise 1.8 litrelik benzinli ünite 225hp güç 7 ileri EDC şanzımanla birliktelik yaşarken, dizel cephesinde  Blue dCi 160hp ve 200hp seçenekleriyle karşımıza geliyor olacak. Ancak dizel cephesinde ise bu birlikteliğin 6 ileri EDC şanzıman olacağını şimdiden belirtmekte fayda var.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin