Stinger ile yakalamış olduğu trendi Kia, sonuna kadar kullanacak gibi gözüküyor.

Gözüküyor çünkü marka direktörü Orth Hedrick ” Mühendislerinin Stinger akımına kapıldıklarını, bundan sonraki araçlarda daha sportif, daha performans bileşenlerini kullanmak için heyecan içerisinde olduklarını ” Los Angeles SEMA fuarında dile getirmiştir.

Forte GT bir diğer adıyla aslında herkesin bildiği Cerato’dan daha fazlasını bekleyenler için ayrıca GT1 ve GT2 seçeneklerinin sunulacağını belirtiliyor. Buna göre 320watt Harman Kardon ses sistemi, tavan/kabin aydınlatmaları ve çift difuzor egzoz gibi seçeneklerle sunulacağı belirtiliyor.

GT uyumunun sağlanması için, parlak ön ızgaralar, geniş jant seçenekleri, kabin içerisinde ise, spor pedallar, alttan kesik direksiyon simidi ve kullanılan renkli trim dokumaları, otomobilin spor görünmesi için önemli ölçüde değer katmış. Motor ve şanzıman tarafında ise, 1.6 litrelik 4 silindirli benzinli bir ünite yer alacak olup 201hp güç üreteceği belirtilmekte. Şanzıman tarafında ise, 7 ileri DCT yada 6 ileri manual şanzıman seçenekleriyle sunuluyor olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin