BMW X2 geçtiğimiz yıl satışa sunularak oldukça ses getirmişti. M departmanı M35i için  BMW X2 üzerinde, çeşitli optimizasyonlar yaparak Mart 2019 gibi kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

M departmanı için belkide milat olarak nitelendirebileceğimiz ilk 4 silindirli motor ve 2.0 litrelik bu motor ise tam 306 beygir güç üretiyor olacak. 2.0 litrelik motor hacmine karşılık üretmiş olduğu 306 beygirlik güç 405NM tork değeri ile karşımıza çıkacak.

 

Vites kutusuna baktığımızda, 8 ileri Steptronic şanzıman eşlik ederek, XDrive çekiş sistemiyle gücünü 4 tekerlek vasıtasıyla yola 0-100 hızlanmada 4.9 saniyede ulaşmasını sağlıyor. Resimlerden görüldüğü üzere M tampon ve kitlerinin yanı sıra, özel M frenlerini detaylıca tekrardan anlatmaya sanırım gerek yok. Son derece göz alıcı ve albenisi yüksek. Türkiye’de yollarda görebileceğimize çok olası gözle bakamıyor olsak da, henüz bu fiyatlara algımız henüz alışamamış olsa da, fiyat denge politikasının bir şekilde yol bulacağı konusunda ümidim henüz sona ermiş değil.

Görüşmek üzere..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin