Gerçekten makyajlandığına inanmak zor

Audi, 2019 A4 Sedan ve Avant’ın makyajlı versiyonlarını tanıttı. Yapılan değişiklikler ise oldukça az. Yenilenen tamponlar, beşgen tasarım detayları ve yeni jantlar hem normal hem de S-Line versiyonlar için sunuluyor.

Daha agresif yeni ön ve arka tamponlara, yuvarlak egzoz uçlarının yerini alan yeni beşgen egzoz uçları eşlik ediyor. Ayrıca Avant versiyonda RS arka spoiler ve tüm modellerde yeni Turbo Mavisi renk sunuluyor. 16 inçten 19 inçe kadar değişen yeni jant seçenekleri de listede sizi bekliyor olacak.

S-Line donanım paketine ek olarak sunulan yeni competition paketi, 19 inçlik Audi Sport jantlar, kırmızı fren kaliperleri, spor süspansiyon ve dinamik LED farlar gibi donanımlar ile geliyor. Kabine eklenen karbon detaylar ve yarı deri spor koltuklar da pakete dahil. Magma Kırmızı ve diğer renklerde sunulan S spor koltuklar ise opsiyon olarak sunuluyor.

Audi, görsel detaylar dışında teknik detaylardan hiç bahsetmiyor. Bu da motor seçeneklerinin direkt olarak aktarılacağı anlamına geliyor. Yani sadece eklenen yeni tamponlar gibi detaylarla yapılmış bir makyaj operasyonuyla karşı karşıyayız. Tabi bir de S Line competition paketi var(!)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin