Hyundai’nin Türkiye’ye her ne kadar gelmesi zor ihtimalde olsa, amiral gemisi olmasına kesin gözüyle bakılan Palisade, 8 kişilik oturma düzeniyle bir çok kişinin markajında olacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Bir fuar dönemi daha yaklaşıyor ve markalar artık ufak detaylarla kullanıcılarını meraklandırmaya çalışırken, rakip markalara da haklı olarak gövde gösterisi yapıyorlar desek sanırım yanlış olmaz.

 

 

 

 

Concept haliyle bir çok kez karşımıza gelen Hyundai Palisade, artık kanlı canlı ete kemiğe bürünmüş haliyle gün yüzüne çıkmak için Los Angeles otomobil fuarı için gün sayıyor. 2020’de satışa sunulması beklenen otomobil ilk olarak Santa Fe izlenimi yaratsa da, geniş ızgaraları, sekiz kişilik oturma düzeni ve markanın belirttiğine göre, kabin içerisinde kullanılan 1. sınıf işçilik ile, rakiplerine diş göstermek için bir hayli elinde donör olacak gibi gözüküyor. Palisade, Güney Kaliforniya’da varlıklı ve güzel bir mahallenin adı olarak tanımlandırılıyor. Motor şanzıman tarafında bir bilgi sunulmuş olunmasa da, yurt dışı kaynaklar Kia ile ortaklaşa geliştirecekleri V6 motorlarını kullanacaklarını belirtiyorlar. 2020’de Amerika pazarında öncelikle satışa çıkacak olan araç, ülkemize gelir mi bilinmez. Ancak Hyundai Tucson’un artık lüks olduğu bu topraklarda, ne yazık ki görebileceğimizi çok fazla ihtimal vermiyorum.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin