Eylül 2018’de Paris’te incelemesini gerçekleştirmiş olduğumuz DS3 Crossback nihayet artık Türkiye yollarında çıkmaya hazır. Peki ya fiyatlar?

Tasarım tarafında fazlasıyla abisi DS7 Crossback’e gönderme yapan aracın dış tasarımı hakkında çok fazla söyleyebilecek bir şey yok. Nitekim Paris’te çekimleri gerçekleşen vlog videosuna da, haberin devamında ulaşabilirsiniz elbette. 12 Haziran günü İstanbul’da gerçekleşen tanıtım gününde iletilen diğer bir ilginç detay ise, her yıl yeni bir lansman tüm ürün gamında elektrik seçeneği mottosu oldukça dikkat çekici olduğunu belirtmek gerekiyor.

HALA İZLEMEDİNİZ Mİ?

Ünite seçeneklerine bakacak olursak ilk etapta 130hp ve 155hp PureTech benzinli üniteye yer verilecek olan model otomatik şanzıman kombinasyonu ile geliyor olacak. Dizel tarafında ise 2019 yılı son çeyreğinde ülkemize gelecek DS3 Crossback’in kaputunun altında ise 130hp güç üreten BlueHDI, otomatik şanzıman kombinasyonu ile geliyor olacak. 2020 itibarıyla da E-Tense olan elektrikli versiyon geliyor olacak ki, ilk B sınıf elektrikli Premium araç olarak lanse edildiğinin ayrıca altını çizmek gerekiyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin